logo

OPINIE

Gosia i Piotr

Gorąco polecamy Rafała! Nieco ponad miesiąc temu wykonał fantastyczną robotę podczas naszego ślubu. Pomimo naprawdę niesprzyjających warunków podczas samej uroczystości udało mu się pięknie uwiecznić najważniejsze momenty naszego życia :) Odebraliśmy już zdjęcia, więc możemy z czystym sumieniem stwierdzić - są świetne! Fotoalbum prezentuje się rewelacyjnie i aż chce się do niego co chwilę wracać - zarówno dobór zdjęć, ich układ, jak i jakość samego albumu wzbudzają zachwyt. Sumarycznie dostaliśmy ponad 500 zdjęć w formie cyfrowej i każde z nich jest świetne - Rafał zawsze wiedział jak się ustawić, jak dobrać parametry aparatu, jak wykorzystać oświetlenie dla jak najlepszych zdjęć. Podczas samego wesela Rafał był niewidoczny, schowany za kolumną, obecny w różnych częściach sali, starający się uchwycić jak najwięcej. I jednocześnie nienaruszający strefy komfortu gości, co jest niezmiernie ważne. Plener przy Chatce Puchatka - po prostu piękny, zapierający dech w piersiach, bajeczny. Wcześniej wydawało mi się, że tego rodzaju zdjęcia są w pełni efektem grafiki komputerowej, a tutaj okazało się, że potrzeba "tylko" fantastycznego fotografa i dogodnych warunków atmosferycznych :) Ciężko jest mi sobie wyobrazić ile godzin Rafał poświęcił na obsłużenie przygotowań, ślubu, wesela, pleneru oraz na późniejszą obróbkę zdjęć. Na każdym z etapów cechował go maksymalny profesjonalizm i za to chcieliśmy serdecznie podziękować! Dzięki niemu mamy pamiątkę na resztę życia!

Title of the image box

Sylwia i Wojtek

Rafał - jako osoba niesamowicie ciepła, od pierwszego spotkania wzbudza same pozytywne uczucia, jako fotograf - genialny! mega utalentowany, profesjonalizmu w nim cała masa, doskonale się zna na swojej robocie, zawsze wie gdzie, jak i kiedy trzeba się ustawić i zrobić zdjęcie, żeby wyszło idealnie, nie wspominając o tym, że jest niewidoczny - czasami zastanawiałam sie nad tym gdzie on się podział :D A zdjęcia po prostu bajka, są cudowne i chyba nie przesadzę jak powiem, że najlepsze! Przeglądając powoli jedno za drugim, z każdym kolejnym mój uśmiech był coraz większy, czułam się jakbym przeżywała wszystko na nowo :) - obdarował nas ogromem radości i pięknych wspomnień do końca życia! <3 a album, który dla nas wykonał zdążyłam przeglądnąć setki razy choć mam go dopiero od wczoraj :D
Dla Nas Rafał jest numerem 1 i z całego serca Go polecamy!
P.S. Jak już się zapowiedzieliśmy do zobaczenia - mam nadzieje, że szybkiego. Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJEMY <3

Title of the image box

Agnieszka i Sebastian

Co do zasady, ani ja ani mój mąż nie lubimy robienia zdjęć - ewentualnie te wykonywane we własnym zakresie i własnym telefonem - tymczasem Rafał całkowicie nas odmienił! To jest fotograf z pasją, znakomitym podejściem!!! Był wszędzie podczas ślubu i wesela, ale nigdzie nie czuliśmy jego obecności, a tym bardziej aparatu! Nasi goście weselni bardzo go polubili, a to nas nie dziwi, jego nie da się nie lubić! Gorąco polecam każdemu, kto do zdjęć jeszcze nie zdążył się przekonać, a chciałbym mieć zdjęcia z charakterem:)

Title of the image box

Natalia i Piotr

Polecam z całego serca Rafała. Jego praca, kontakt z nami to był pełen profesjonalizm. Nasze zdjęcia są piękna pamiątka dla nas, która będzie nam przypominać dzięki Niemu długo te wszystkie chwile. Sesja zdjęciowa zapiera nam dech w piersiach. Doskonale zrozumiał co oczekiwaliśmy. Bardzo dziękujemy za wszystko, polecamy! Nie znam lepszego fotografa !

Natalia i Paweł

Bardzo polecamy Rafała, który wspaniale oddał wszystkie emocje z naszego wesela na zdjęciach :) Podczas przygotowań, ceremonii, wesela i pleneru był po prostu niewidzialny co powodowało, że na zdjęciach widać wszystkie naturalne emocje, które towarzyszyły nam w tym czasie.

Asia i Konrad

Polecamy serdecznie każdej Młodej Parze współpracę z Rafałem! Duży profesjonalizm podczas ślubu, wesela jak i sesji w plenerze. Efektem są cudowne zdjęcia, które pozostaną z nami jako pamiątka na całe życie.

Title of the image box

Karina i Daniel
Rafał jest wspaniałym fotografem, który poważnie traktuje swoją pracę. Wykonuje ją z pasją i dużym zaangażowaniem. Jest bardzo profesjonalnym, ale jednocześnie bardzo kontaktowym i pozytywnym człowiekiem. Przed ślubem pomógł nam rozładować stres i dodawał otuchy, a w trakcie wesela pracował tak, że był praktycznie niezauważalny. Potrafi idealnie uchwycić moment, dzięki czemu Jego zdjęcia są bardzo naturalne i pełne emocji. Z czystym sumieniem polecamy każdemu i pozdrawiamy Rafała ;)