MENU

Oferta ślubna

OFERTA ŚLUBNA

Jeśli cenicie sobie najwyższą jakość usług ślubnych, a od fotografa oczekujecie kreatywności zamiast umiejętności reżyserskich – ogromnie się cieszę, że trafiliście na tę podstronę! Specjalizuję się w reportażach i plenerach ślubnych, a najważniejsze jest dla mnie uchwycenie na zdjęciach emocji i uczuć, które w tym szczególnym dniu sięgają zenitu.
Pracuję niemal bezszelestnie, starając się, abyście nie czuli skrępowania obecnością fotografa. Czuwam jednak nad sytuacją, więc możecie być pewni, że gdy zajdzie taka potrzeba – dyskretnie zwrócę uwagę na przekrzywioną muchę czy zawinięty welon. Reportaże wzbogacam zdjęciami detali i portretami, dzięki którym po latach będziecie mogli przypomnieć sobie dzień ślubu w najdrobniejszych szczegółach. Na koniec pracy poddaję zdjęcia naturalnej obróbce, która fantastycznie podkreśla charakter reportażu i doniosłość chwili.
Przygotowałem dla Was gotowy pakiet, z którego możecie skorzystać lub potraktować go jako punkt wyjścia, rozbudowując go o kolejne elementy (jak na przykład sesja plenerowa w inny dzień). Zależy mi na tym, aby efekt końcowy idealnie trafiał w Wasze potrzeby. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na niezobowiązujące spotkanie, abyście mogli na żywo zobaczyć i ocenić efekty mojej pracy w pokazowych albumach. Opowiecie mi nieco więcej o swoim ślubie i wspólnie dopasujemy ofertę do Waszych oczekiwań i charakteru Waszego ślubu.
Więcej informacji jak pracuję znajdziesz w FAQ

fotograf ślubny rzeszów kraków 01
fotograf ślubny rzeszów kraków 02
fotograf ślubny rzeszów kraków 03
fotograf ślubny rzeszów kraków 04
fotograf ślubny rzeszów kraków 05
fotograf ślubny rzeszów kraków 06
fotograf ślubny rzeszów kraków 07
fotograf ślubny rzeszów kraków 08
fotograf ślubny rzeszów kraków 09
fotograf ślubny rzeszów kraków 10
fotograf ślubny rzeszów kraków 11

 

 

Chcesz sprawdzić dostępność terminu oraz poznać ofertę? Napisz do mnie!

FORMULARZ KONTAKTOWY

CLOSE