MENU

POZNAJMY SIĘ ...

Cześć! :)
Mam na imię Rafał, a Wy z pewnością trafiliście tu, poszukując fotografa, który uwieczni na zdjęciach ważne chwile z Waszego życia. Pozwólcie zatem, że opowiem Wam o sobie nieco więcej.
Prywatnie jestem mężem i dumnym tatą 6-letniego Oliwiera. Z wykształcenia jestem... informatykiem. Zapytacie – którędy wiedzie ścieżka od elektroniki, kodów i obsługi skomplikowanych programów do świata fotografii ślubnej? Nie potrafię precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie, ale wiem jedno - to pasja zawiodła mnie w miejsce, w którym jestem teraz.
Na co dzień zajmuję się fotografią ślubną i rodzinną. Wybór jest nieprzypadkowy – nic nie dostarcza takiej energii i radości, jak dokumentowanie emocji, wyrazów miłości i spontanicznych reakcji. Lubię towarzyszyć Wam w momentach tak ważnych, że cały świat na chwilę przestaje dla Was istnieć. Świadomość, że nieco z ukrycia pomagam Wam utrwalać wyjątkowe wspomnienia, jest bezcenna.
Nie musicie się obawiać, że przyjadę na Wasz ślub z gotowym scenariuszem i odhaczając kolejne ujęcia z listy, wykonam swoją pracę i oddalę się z miejsca akcji. Wręcz przeciwnie! Zależy mi na tym, aby zdjęcia oddawały Wasz charakter. Wspólnie ustalimy, co jest dla Was najważniejsze; dla mnie istotna jest naturalność, swoboda i autentyczność, której nie da się rozpisać minuta po minucie. Wasz wielki dzień będzie trwał, a ja skrupulatnie zapiszę tę historię z pomocą aparatu.
Jeśli zależy Wam na naturalnym, pełnym emocji reportażu ślubnym – zapraszam Was do kontaktu. Razem na pewno stworzymy wyjątkowy album, do którego z radością będziecie wracać!

CLOSE