MENU

OPINIE

 

Gosia i Piotr

Gorąco polecamy Rafała! Nieco ponad miesiąc temu wykonał fantastyczną robotę podczas naszego ślubu. Pomimo naprawdę niesprzyjających warunków podczas samej uroczystości udało mu się pięknie uwiecznić najważniejsze momenty naszego życia :) Odebraliśmy już zdjęcia, więc możemy z czystym sumieniem stwierdzić - są świetne! Fotoalbum prezentuje się rewelacyjnie i aż chce się do niego co chwilę wracać - zarówno dobór zdjęć, ich układ, jak i jakość samego albumu wzbudzają zachwyt. Sumarycznie dostaliśmy ponad 500 zdjęć w formie cyfrowej i każde z nich jest świetne - Rafał zawsze wiedział jak się ustawić, jak dobrać parametry aparatu, jak wykorzystać oświetlenie dla jak najlepszych zdjęć. Podczas samego wesela Rafał był niewidoczny, schowany za kolumną, obecny w różnych częściach sali, starający się uchwycić jak najwięcej. I jednocześnie nienaruszający strefy komfortu gości, co jest niezmiernie ważne. Plener przy Chatce Puchatka - po prostu piękny, zapierający dech w piersiach, bajeczny. Wcześniej wydawało mi się, że tego rodzaju zdjęcia są w pełni efektem grafiki komputerowej, a tutaj okazało się, że potrzeba "tylko" fantastycznego fotografa i dogodnych warunków atmosferycznych :) Ciężko jest mi sobie wyobrazić ile godzin Rafał poświęcił na obsłużenie przygotowań, ślubu, wesela, pleneru oraz na późniejszą obróbkę zdjęć. Na każdym z etapów cechował go maksymalny profesjonalizm i za to chcieliśmy serdecznie podziękować! Dzięki niemu mamy pamiątkę na resztę życia!

01
09

Liliana i Hubert

Bardzo chcielismy polecić uslugi Rafała. :) Profesjonalista w każdym calu, a przy tym wyjątkowy człowiek :) Zdjęcia otrzymaliśmy przed terminem. Widać po nim, że czerpie radość z tego robi i przekłada się to na dobór kadrów. Rafał nie zwracał na siebie uwagi przez co zdjęcia wyglądają naturalnie i ukazują prawdziwe emocje.
Ma bardzo dobre oko, jeżeli chodzi o światło.
Praktycznie na żadnym zdjęciu nie widać kamerzystow.
Rafał pomógł nam w wyborze miejsca na sesję ślubną. Na samej sesji pomagał nam się ustawić tak, aby otrzymać jak najlepsze ujecia.
Bardzo nam sie podoba album, który nam przygotował.
Stworzył nam piękna pamiątkę na długie lata, za co serdecznie dziękujemy :) <3

02
09

Agata i Krzysiek

Ciężko ubrać w słowa to jakim Rafał jest idealnym fotografem. Gdy tylko pojechaliśmy na podpisanie umowy wiedzieliśmy, że nie będziemy tego żałować, że będzie to strzał w 10. I oczywiście tak było ! :)
Rafał w dniu ślubu okazał się nie tylko profesjonalistą ale również dobrym Duszkiem w sytuacjach kryzysowych. Jego zdjęcia nie należą do tych ustawianych, uchwyca momenty, które są jak najbardziej naturalne. Ponadto posiada wiedzę o fotografii, której efekty są widoczne na zdjęciach.
Odbierając zdjęcia i album ślubny,byliśmy bardzo zadowoleni, współpraca z takim kimś jak Rafał była czystą przyjemnością.
Aż żal było się z nim żegnać.

03
09

Amelia i Mariusz

Rafał Nawojski - genialny fotograf, profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. W pracy jak i poza pracą – sympatyczny facet pełen klasy, dyskrecji, ciepła i pozytywnego nastawienia.

Bardzo dobrze zna się na tym, co robi. W swoją pracę wkłada dużo serca. Widać, że kocha to co robi i wykonuje to z wielką pasją. Doskonale wie jak, kiedy i gdzie się ustawić, aby zrobić piękne i odpowiednie zdjęcia. Ma niezłe oko, żaden detal mu nie umknie, niczego nie pominie. Potrafi uchwycić najmniej spodziewane, a zarazem tak piękne momenty… Do tego wszystkiego podczas ślubu i wesela jest zupełnie niewidoczny, jednakże on cały czas czuwa, jest w gotowości by uchwycić jak najwięcej i zrobić idealne zdjęcia. Jednocześnie nie narusza strefy komfortu gości, co jest niezmiernie ważne. Służy dobra radą, podpowie kiedy sytuacja tego wymaga.

Zdjęcia, które otrzymaliśmy wspaniale opowiadają historię Naszego najważniejszego dnia w życiu. Zdjęcia z sesji plenerowej, którą wykonaliśmy w Chorwacji to istna PETARDA !!! Autorem pomysłu, by wykonać sesję o wschodach i zachodach Słońca właśnie tam – był sam Rafał. Jego propozycja zwaliła Nas z nóg, bo szczerze powiedziawszy nie braliśmy pod uwagę sesji zagranicznej. A tu proszę, taka niespodzianka, która okazała się strzałem w 10!

Przeglądając zdjęcia, jedno po drugim doświadczaliśmy wzruszeń i ogromu radości. Chcieliśmy więcej i więcej... Oglądając galerię i fotoalbum czuliśmy jakby czas się zatrzymał. W tych zdjęciach jest MAGIA! Są po prostu cudowne, niesamowite, zapierające dech w piersiach (takich przymiotników można wymieniać bez liku). Rafał poprzez swoje zdjęcia wie jak wzbudzić w człowieku skrajne emocje. Zdjęcia, które dla Nas wykonał to najlepsza pamiątka, która będzie towarzyszyła Nam do końca Naszych dni…

Śmiało możemy stwierdzić, że Rafał jako fotograf był Naszym NAJLEPSZYM wyborem, podczas przygotowań do wielkiego dnia. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego FOTOGRAFA !!!

WSZYSTKIM BARDZO GORĄCO POLECAMY
WSPÓŁPRACA Z RAFAŁEM TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ
DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERDUSZKA
AMELIA & MARIUSZ

04
09

Agnieszka i Sebastian

Co do zasady, ani ja ani mój mąż nie lubimy robienia zdjęć - ewentualnie te wykonywane we własnym zakresie i własnym telefonem - tymczasem Rafał całkowicie nas odmienił! To jest fotograf z pasją, znakomitym podejściem!!! Był wszędzie podczas ślubu i wesela, ale nigdzie nie czuliśmy jego obecności, a tym bardziej aparatu! Nasi goście weselni bardzo go polubili, a to nas nie dziwi, jego nie da się nie lubić! Gorąco polecam każdemu, kto do zdjęć jeszcze nie zdążył się przekonać, a chciałbym mieć zdjęcia z charakterem:)

05
09

Ewelina i Artur

Polecam z całego serca Rafała. Jego praca, kontakt z nami to był pełen profesjonalizm. Nasze zdjęcia są piękna pamiątka dla nas, która będzie nam przypominać dzięki Niemu długo te wszystkie chwile. Sesja zdjęciowa zapiera nam dech w piersiach. Doskonale zrozumiał co oczekiwaliśmy. Bardzo dziękujemy za wszystko, polecamy! Nie znam lepszego fotografa !

06
09

Natalia i Piotr

Polecam z całego serca Rafała. Jego praca, kontakt z nami to był pełen profesjonalizm. Nasze zdjęcia są piękna pamiątka dla nas, która będzie nam przypominać dzięki Niemu długo te wszystkie chwile. Sesja zdjęciowa zapiera nam dech w piersiach. Doskonale zrozumiał co oczekiwaliśmy. Bardzo dziękujemy za wszystko, polecamy! Nie znam lepszego fotografa !

07
09

Sylwia i Wojtek

Rafał - jako osoba niesamowicie ciepła, od pierwszego spotkania wzbudza same pozytywne uczucia, jako fotograf - genialny! mega utalentowany, profesjonalizmu w nim cała masa, doskonale się zna na swojej robocie, zawsze wie gdzie, jak i kiedy trzeba się ustawić i zrobić zdjęcie, żeby wyszło idealnie, nie wspominając o tym, że jest niewidoczny - czasami zastanawiałam sie nad tym gdzie on się podział :D A zdjęcia po prostu bajka, są cudowne i chyba nie przesadzę jak powiem, że najlepsze! Przeglądając powoli jedno za drugim, z każdym kolejnym mój uśmiech był coraz większy, czułam się jakbym przeżywała wszystko na nowo :) - obdarował nas ogromem radości i pięknych wspomnień do końca życia! <3 a album, który dla nas wykonał zdążyłam przeglądnąć setki razy choć mam go dopiero od wczoraj :D Dla Nas Rafał jest numerem 1 i z całego serca Go polecamy! P.S. Jak już się zapowiedzieliśmy do zobaczenia - mam nadzieje, że szybkiego. Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJEMY <3

08
09

Natalia i Paweł

Bardzo polecamy Rafała, który wspaniale oddał wszystkie emocje z naszego wesela na zdjęciach :) Podczas przygotowań, ceremonii, wesela i pleneru był po prostu niewidzialny co powodowało, że na zdjęciach widać wszystkie naturalne emocje, które towarzyszyły nam w tym czasie.

09
09
CLOSE