MENU

OPINIE

 

Karolina i Konrad

Rafał to nie tylko świetny fotograf z bardzo dobrym okiem do szczegółów i rewelacyjnym zmysłem estetycznym - to przede wszystkim wspaniały człowiek, przemiły i otwarty, z którym przejechaliśmy prawie całą Polskę razem w celu zrobienia sesji nad morzem. Z Rafałem świetnie się dogadywaliśmy, a on uchwycił piękne momenty naszych zaślubin. I choć on sam nie pojawia się na naszych zdjęciach, to stał się nieodłączną częścią naszego ślubu i wesela, a my wspominamy go bardzo ciepło.

01
07

Natalia i Hubert

Rafał to nie tylko świetny fotograf z bardzo dobrym okiem do szczegółów i rewelacyjnym zmysłem estetycznym - to przede wszystkim wspaniały człowiek, przemiły i otwarty, z którym przejechaliśmy prawie całą Polskę razem w celu zrobienia sesji nad morzem. Z Rafałem świetnie się dogadywaliśmy, a on uchwycił piękne momenty naszych zaślubin. I choć on sam nie pojawia się na naszych zdjęciach, to stał się nieodłączną częścią naszego ślubu i wesela, a my wspominamy go bardzo ciepło.

02
07

Agata i Krzysiek

Ciężko ubrać w słowa to jakim Rafał jest idealnym fotografem. Gdy tylko pojechaliśmy na podpisanie umowy wiedzieliśmy, że nie będziemy tego żałować, że będzie to strzał w 10. I oczywiście tak było ! :)
Rafał w dniu ślubu okazał się nie tylko profesjonalistą ale również dobrym Duszkiem w sytuacjach kryzysowych. Jego zdjęcia nie należą do tych ustawianych, uchwyca momenty, które są jak najbardziej naturalne. Ponadto posiada wiedzę o fotografii, której efekty są widoczne na zdjęciach.
Odbierając zdjęcia i album ślubny,byliśmy bardzo zadowoleni, współpraca z takim kimś jak Rafał była czystą przyjemnością.
Aż żal było się z nim żegnać.

03
07

Agnieszka i Sebastian

Co do zasady, ani ja ani mój mąż nie lubimy robienia zdjęć - ewentualnie te wykonywane we własnym zakresie i własnym telefonem - tymczasem Rafał całkowicie nas odmienił! To jest fotograf z pasją, znakomitym podejściem!!! Był wszędzie podczas ślubu i wesela, ale nigdzie nie czuliśmy jego obecności, a tym bardziej aparatu! Nasi goście weselni bardzo go polubili, a to nas nie dziwi, jego nie da się nie lubić! Gorąco polecam każdemu, kto do zdjęć jeszcze nie zdążył się przekonać, a chciałbym mieć zdjęcia z charakterem:)

04
07

Gosia i Piotr

Gorąco polecamy Rafała! Nieco ponad miesiąc temu wykonał fantastyczną robotę podczas naszego ślubu. Pomimo naprawdę niesprzyjających warunków podczas samej uroczystości udało mu się pięknie uwiecznić najważniejsze momenty naszego życia :) Odebraliśmy już zdjęcia, więc możemy z czystym sumieniem stwierdzić - są świetne! Fotoalbum prezentuje się rewelacyjnie i aż chce się do niego co chwilę wracać - zarówno dobór zdjęć, ich układ, jak i jakość samego albumu wzbudzają zachwyt. Sumarycznie dostaliśmy ponad 500 zdjęć w formie cyfrowej i każde z nich jest świetne - Rafał zawsze wiedział jak się ustawić, jak dobrać parametry aparatu, jak wykorzystać oświetlenie dla jak najlepszych zdjęć. Podczas samego wesela Rafał był niewidoczny, schowany za kolumną, obecny w różnych częściach sali, starający się uchwycić jak najwięcej. I jednocześnie nienaruszający strefy komfortu gości, co jest niezmiernie ważne. Plener przy Chatce Puchatka - po prostu piękny, zapierający dech w piersiach, bajeczny. Wcześniej wydawało mi się, że tego rodzaju zdjęcia są w pełni efektem grafiki komputerowej, a tutaj okazało się, że potrzeba "tylko" fantastycznego fotografa i dogodnych warunków atmosferycznych :) Ciężko jest mi sobie wyobrazić ile godzin Rafał poświęcił na obsłużenie przygotowań, ślubu, wesela, pleneru oraz na późniejszą obróbkę zdjęć. Na każdym z etapów cechował go maksymalny profesjonalizm i za to chcieliśmy serdecznie podziękować! Dzięki niemu mamy pamiątkę na resztę życia!

05
07

Ewelina i Artur

Polecam z całego serca Rafała. Jego praca, kontakt z nami to był pełen profesjonalizm. Nasze zdjęcia są piękna pamiątka dla nas, która będzie nam przypominać dzięki Niemu długo te wszystkie chwile. Sesja zdjęciowa zapiera nam dech w piersiach. Doskonale zrozumiał co oczekiwaliśmy. Bardzo dziękujemy za wszystko, polecamy! Nie znam lepszego fotografa !

06
07

Sylwia i Wojtek

Rafał - jako osoba niesamowicie ciepła, od pierwszego spotkania wzbudza same pozytywne uczucia, jako fotograf - genialny! mega utalentowany, profesjonalizmu w nim cała masa, doskonale się zna na swojej robocie, zawsze wie gdzie, jak i kiedy trzeba się ustawić i zrobić zdjęcie, żeby wyszło idealnie, nie wspominając o tym, że jest niewidoczny - czasami zastanawiałam sie nad tym gdzie on się podział :D A zdjęcia po prostu bajka, są cudowne i chyba nie przesadzę jak powiem, że najlepsze! Przeglądając powoli jedno za drugim, z każdym kolejnym mój uśmiech był coraz większy, czułam się jakbym przeżywała wszystko na nowo :) - obdarował nas ogromem radości i pięknych wspomnień do końca życia! <3 a album, który dla nas wykonał zdążyłam przeglądnąć setki razy choć mam go dopiero od wczoraj :D Dla Nas Rafał jest numerem 1 i z całego serca Go polecamy! P.S. Jak już się zapowiedzieliśmy do zobaczenia - mam nadzieje, że szybkiego. Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJEMY <3

07
07
CLOSE