MENU

Wesele w  namiocie – Artis w Moderówce

Wesele w namiocie – Artis w Moderówce  od razu było skazane na sukces. Bo jak mogłoby być inaczej, skoro Karolina i Kamil nie widzieli i nie widzą poza sobą świata? Podejrzyjcie, jak bawili się z najbliższymi i jakim genialnym autem przyjechali na salę 🙂. 

Wzruszenia, emocje i auto z lat 50.

Wesele w namiocie Artis w Moderówce, młodzi zakochani w sobie na zabój, mnóstwo emocji i wspierająca rodzina – co tu mogło się nie udać? Udało się wszystko! 

Karolina z Kamilem zdecydowali, że po raz pierwszy tego dnia zobaczą się w kościele. To dodatkowo spotęgowało emocje. Pan młody, który czekał przy ołtarzu na swoją ukochaną. Panna młoda, która musiała pokonać dystans do wybranka, lecz utrudniały jej to wzbierające w oczach łzy 🙂.

A łez tego dnia nie brakowało. I w trakcie przysięgi, i podczas wzruszającego podziękowania dla rodziców. Nowożeńcy przygotowali je w formie filmiku, który wywołał dużo wspomnień. 

Jako fan motoryzacji muszę powiedzieć jeszcze o aucie, którym Karolina z Kamilem przyjechali na salę. To Warszawa M20 z lat 50. Jeden z pierwszych modeli wśród polskich samochodów. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać i krótka sesja odbyła się właśnie na tle tego wyjątkowego klasyka.

Wesele w namiocie – Artis Moderówka

Jest taka niepozorna miejscowość pomiędzy Jasłem a Krosnem. To Moderówka. Przejeżdżając przez nią, uwagę przyciąga budynek, który nieśmiało wygląda spomiędzy drzew. To Restauracja Artis. Od głównej drogi oddzielają ją nie tylko wysokie drzewa, ale i niemały zbiornik wodny. Gdy wjeżdża się na jej teren, od razu czuć kameralny klimat, który tworzy zadbana zieleń, a wśród niej altanki idealne na sesje i dwa namioty weselne perfekcyjne na szaloną zabawę. 

Wesele w namiocie, a szczególnie w takim miejscu jak Artis Moderówka, jest niepowtarzalne samo w sobie. Goście praktycznie bawią się pod gołym niebem – od gwiazd oddziela ich tylko kawałek materiału. W każdej chwili mogą wyjść na zewnątrz i odetchnąć świeżym powietrzem. Nie muszą przy tym przedzierać się przez korytarze sali weselnej. Mogą przysiąść w jednej z altanek, pospacerować po zadbanych ogrodach Restauracji Artis i po prostu – cieszyć się chwilą. Lub odpalić z bliskimi zimne ognie i zapozować do zdjęć, które przez lata będą przypominać im o tym wyjątkowym dniu 🙂.

 

Picnook - online blogging tool

Komentarze
Dodaj Twój komentarz

CLOSE